dillerDİL DEĞİŞTİRİN
  • Türkçe
  • English

HİZMETLERİMİZ

İletişime Geçin

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişime geçiniz.

For more information about our services, please contact us.

iletişim

 

Proje yönetimi ve danışmanlığı ile işlerin geleneksel yöntemlerle ele alınması ile proje yönetim metodolojileri kullanılması arasındaki farkları göstermeyi hedefliyoruz. Bu sistemin firmaya sağlayacağı kazançları, büyüme hızını, hatasız iş yapılmasını, gereksiz iş tekrarlarını, kontrollü ve her aşamasında ölçülebilir bilgi akışını, kişiye değil sisteme bağlı işleyişi göstermek ve firmayı olabildiğince hızlı bu yapıya geçirecek hizmetleri vermeyi hedeflemekteyiz.

Proje bazlı çalışma prensibinin kurum kültürüne yerleştirilmesini, bu kültürün getireceği avantajların üst yönetime gösterilerek kabul edilmesini, projelerle yönetimin benimsenmesine destek verilmesini, organizasyonun proje bazlı çalışma temeline uygun yapılandırılmasını ve bu yönde sürekli devam eden eğitimlerin verilmesini sağlamak için çalışmalar yapmaktayız.

Vintas Mühendislik olarak elektrik ve elektronik sektöründeki yıllar boyu edindiğimiz tecrübe ile bu sektörlerde faaliyet gösteren firmalara üretim ve ar-ge alanında danışmanlık hizmeti sunmaktayız.