dillerDİL DEĞİŞTİRİN
  • Türkçe
  • English

HİZMETLERİMİZ

İletişime Geçin

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişime geçiniz.

For more information about our services, please contact us.

iletişim

Özellikle dış aydınlatma uygulamalarında fizibilite, projelendirme, mühendislik hizmetleri ve tedarik çalışmaları ile enerji verimli, yerli ve kaliteli ürünlerin uygun fiyatlarla müşteriye ulaştırmaktayız. 

Dış aydınlatmada kent estetiğine uygun ürünler seçerek kentin dokusunun korunmasını sağlamaya yardımcı ürünler kullanmaktayız. Ayrıca dikkat dağıtan, gözü yorucu ve algılama sorunu oluşturabilecek aydınlatmalardan kaçınmaktayız.

Aydınlatma sektörü son dönemde hızla gelişmektedir. İlk üretilen inkandesan lambalardan sonra civa buharlı, floresan, metal halide, sodyum buharlı lambalar üretilmiştir. Son dönem de ise LED lambalar hızla yaygınlaşmaktadır. LED (ışık yayan diyot) teknolojisi 1999 yılından sonra hızla gelişmiştir ve gelişmeye devam etmektedir. 2000K-6500K’e farklı renk sıcaklıkları, ömürleri, verimleri ile hızla gelişmekte olan LED’ler metal halide, yüksek basınçlı sodyum buharlı, flüoresan lambalar gibi mevcut ışık kaynaklarına rakip olmuşlarıdır. LED’ler konusunda PHILIPS, OSRAM, CREE, LG, SAMSUNG gibi birçok büyük firma ciddi yatırımlar yapmıştır. Dış aydınlatmada ise kullanımı her geçen gün artmaktadır. Ülkemizde de birçok yerli LED armatür üreticisi bulunmaktadır.