dillerDİL DEĞİŞTİRİN
  • Türkçe
  • English

HAKKIMIZDA

Hakkımızda

hakkımızda

Vintas Mühendislik olarak akıllı bina sistemleri, aydınlatma ve proje yönetimi alanlarında çözümler üretiyoruz. Sektörde 10 yılı aşan tecrübemizle ve bünyemizde bulunan yetenekli personellerimizle Verimli, İnovatif ve Nitelikli TASarımlar yapmaktayız.

Kentsel büyüme, teknolojinin hızla gelişmesi, insanların yaptığı işleri makinaların yapmaya başlaması enerji tüketimini de arttırmaktadır. Mevcut enerji kaynaklarının sınırsız olmaması nedeniyle tüketimde tasarruflu olmak ve kaynakların verimli kullanılması büyük önem kazanmaktadır.

Tecrübelerimizle enerjinin öneminin farkında olarak enerji verimli ve tasarruflu uygulamalarla müşterilerimizin ve ülkemizin kazanmasını sağlamayı hedefliyoruz.

Misyonumuz: Faaliyette bulunduğumuz sektörlerde yeni yapılacak uygulamalarda enerji verimliliğini, iyileştirme uygulamalarında ise tasarrufu ön planda tutarak maliyet optimizasyonu ile en iyi yerli ve inovatif çözümü üretmektir.

Vizyonumuz: Bina otomasyonu ve aydınlatma sektöründe doğru adımlar ile dürüstlük ve adalet ilkelerinden taviz vermeden bölgesel lider olmaktır.

About Us

hakkımızda

We, Vintas Engineering, produce solutions for smart building systems, lighting and project management.With more than 10 years of experience in the sector and our skilled staff, we are making Efficient, Innovative and Qualified Designs.

Urban growth, the rapid development of technology and the augmentation of the machines increase the energy consumption. Due to the fact that the existing energy resources are not unlimited, savings in consumption and efficient use of resources are very important.

With our experiences we are aware of the importance of energy and aim to ensure that our customers and our country gain by energy efficient and economical applications.

Our Mission : Our aim is to produce the best domestic and innovative solution with cost optimization by prioritizing energy efficiency in new applications and improvement applications.

Our Vision : With the right steps in building automation and lighting sector, being a regional leader without compromising the principles of honesty and justice.